duminică, 19 mai, 2024

Un dezvoltator de top din România investește milioane de euro la Buzău. Se fac multe angajări

O firmă de construcții, cu peste 16 ani de experiență în domeniu, caută consilieri de vânzări pentru un proiect imobiliar ce va fi dezvoltat la Buzău, în lunile următoare. Compania care a derulat peste 130 de proiecte civile, industriale și de infrastructură oferă salarii și bonusuri extrem de motivante pentru angajați.

Cu peste 140 de salariați și o flotă cu peste 100 de utilaje, Maristar Com S.R.L,.a finalizat sub brandul MRS Residence, peste 900 de locuințe în proiecte localizate în Otopeni, Băneasa, Sisești și Ploiești.

Maristar Com S.R.L caută angajați  pentru un proiect imobiliar de anvergură ce va fi implementat începând din această primăvară în municipiul Buzău.

„Hai să ne cunoaștem dacă:
–        Îți dorești stabilitate și continuitate în cadrul unei companii;
–        ești o persoană serioasă, punctuală și onestă;
–        ești capabil să asimilezi informații noi și să înveți tot ce ține de segmentul dezvoltărilor imobiliare, în cazul în care nu ai experiență în domeniu;
–        ești perseverant și ai bune abilități de comunicare și negociere;
–        deții permis de conducere categoria B;

Printre responsabilități:
-respectarea programului fix stabilit de companie;
-prospectarea pieței imobiliare;
-dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți MRS Residence în orașul Buzău.
-menținerea și dezvoltarea relației cu clienții MRS Residence;
-organizarea și programarea întâlnirilor cu clienții, a vizitelor în șantier, a fișelor de finisaje, a predării imobilelor;
-vizionarea proprietăților disponibile cu potențialii clienți și realizarea unui follow-up periodic a clienților interesați;
-identificarea și soluționarea nevoilor clienților, raportarea problemelor departamentului tehnic și superiorului ierarhic.
-optimizarea procesului de vânzare și facilitarea tranzacțiilor imobiliare;
-oferirea suportului celorlalte departamente: tehnic, marketing, cost control;
Salariu fix foarte motivant si creșteri salariale semestriale în funcție de performanțe.
Asiguram mașină de muncă;
Meniul zilei este inclus.
Aplică C.V.-ul la adresa de e-mail: mrsresidence@gmail.com , mai multe detalii la +4 0758 080 000”
precizează dezvoltatorul într-un anunț pulicat pe pagina de web.

Informaţiile publicate pe site-ul stiridebuzau.ro pot fi preluate, în conformitate cu legislația aplicabilă, doar în limita a 150 de caractere, cu citarea sursei.